+37066830201
Goštauto g. 8-5, LT-01108 Vilnius
karina@rosanta.lt

Apie Mus

ROSANTA 

Nekilnojamojo turto įmonė, vykdanti veiklą Lietuvoje. Savo veiklą pradėjome 2014 metais , todėl šiandien jaučiame klientų pasitikėjimą, esame gerai išanalizavę rinką, lanksčiai reaguojame į jos pokyčius, galime kvalifikuotai patenkinti klientų pageidavimus.
Mūsų požiūriai ir patirtys labai įvairios – jas pritaikydami klientų poreikiams, randame geriausius sprendimus.

Jaunatviškas, kūrybingas ir atsakingas mūsų kolektyvas profesionaliai ir kvalifikuotai atstovauja klientams sudarant nekilnojamojo turto sandorius, garantuoja jų konfidencialumą.

Pasiekti tikslus ir užsitarnauti patikimą vardą mums padėjo tvirta ir ilgalaikė partnerystė  o tai mus įpareigoja ir toliau plėsti savo veiklos geografines ribas, bei gerinti siūlomų paslaugų kompleksą bei kokybę.

Vertiname savo klientų pasitikėjimą, todėl vadovaujamės griežtais kokybės standartais ir profesinės etikos reikalavimais.

PROFESIONOLUMAS 

Teikdami aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje,siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.Kiekvienas sprendimas pagrindžiamas racionaliu apskaičiavimu, patirtimi ir galimų pasekmių įvertinimu.

SĄŽININGUMAS

Siekiame maksimaliai atsižvelgti į kliento interesus bei užtikrinti visapusišką jo konfidencialumą,nevengiame nei bendros nei asmeninės atsakomybės. Vykdome duotus įsipareigojimus ir saugome savo gerą vardą.